Jak wiadomo zdrowie i bezpieczeństwo malucha jest najważniejsze dla każdej matki czy to młodej mamy, czy to też tej bardziej doświadczonej. Ważny jest komfort jego snu oraz zabaw od pierwszych dni.

Wyprawka przede wszystkim

Każda mama przygotowuje się do przyjścia jej dzidziusia na świat. Kompletuje dla niego wyprawkę, tak aby niczego mu nie brakowało. Ciuszki, kosmetyki, becik, wanienka do kąpieli, przewijak, wózek i łóżeczko to chyba najważniejsze elementy wyprawki dla noworodka.

undefined

Spokojny sen każdego maluszka

Każda mama chce zadbać o spokojny sen swojego dziecka. Z tego też powodu najbardziej istotne jest łóżeczko, miejsce gdzie maluch spędza najwięcej czasu. Jak wiadomo na rynku jest dostępnych wiele rodzajów łóżeczek dziecięcych. Niezależnie od tego, jakie zostanie wybrane trzeba pamiętać, że musi być bezpieczne i komfortowe. Z tego też względu tradycyjne drewniane łóżeczka można wyposażyć w ochraniacz do łóżeczka 120x60. Przywiązując do łóżeczka ochraniacz mamy pewność, że nasz maluch nie zrobi sobie krzywdy i nie uderzy się w drewniane szczebelki łóżeczka.

Funkcjonalność ochraniacza

Rola ochraniacza do łóżeczka jest bardzo ważna, dlatego wybierając taki ochraniacz należy pamiętać, że ma on być przede wszystkim funkcjonalny. Drugą istotną jego cechą będzie to, iż dekoruje on łóżeczko i sprawia, że maluch czuje się lepiej.