bebiko 1Wielu uważa, że karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia noworodka i niemowlaka. Karmienie piersią jest najbardziej wartościowym pokarmem dla takiego malucha. Można stwierdzić, że skrojonym na miarę jego potrzeb. Dlatego też liczne grono specjalistów i rodzina stara się wspierać młode mamy.

Zdarza się jednak, że mleko matki musi być częściowo lub całkowicie zastąpione mlekiem modyfikowanym jak Bebiko 1. W takim przypadku warto zwrócić uwagę, aby było to mleko początkowe dopasowane do potrzeb takiego maluszka. Wyboru powinno się także dokonać wśród cenionych producentów, biorąc pod uwagę przeprowadzone badania jakościowe i opinie użytkowników. Wcześniej jednak warto skonsultować się z lekarzem, który doradzi właściwy preparat dla dziecka biorąc pod uwagę jego potrzeby.

Producenci mlek modyfikowanych, w tym Bebiko 1 dbają o to, żeby ich mleko było porównywalne z mlekiem matki. Dlatego w składzie takiego mleka można znaleźć wiele cennych składników mineralnych, witamin i innych. Tak skomponowane mleko pozytywnie wpływa na rozwój i wzrost dziecka.

Pośród zalet mleka modyfikowanego Bebiko 1 należy wymienić, że zawiera:


- nukleotydy,
- taurynę,
- witaminę D,
- właściwą kompozycję błonnika,
- LCPUFA - długołańcuchowe, wielonienasycone kwasy tłuszczowe,
- kwas foliowy
i wiele innych, równie cennych składników.

Tak dobrana kompozycja sprawia, że wspomniany rozwój dziecka nie zostaje zakłócony.