W jaki sposób wybrać najlepszą butelkę dla naszego dziecka? Wbrew pozorom zadanie to wcale nie należy do łatwych, ponieważ na rynku istnieje bardzo wiele marek tego rodzaju asortymentu dla dzieci. Co więcej niektórzy bardziej preferują butelki marki Philips Avent, Tommee Tippee, Lovi lub Canpol. Są one bowiem chyba czterema najczęściej wybieranymi, najbardziej popularnymi i najłatwiej dostępnymi na rynku butelkami dla dzieci.

Czy wybór butelki dla dziecka w ogóle jest istotny?

undefined

Być może wiele z nas zastanawia się nad tym, czy jest sens w ogóle dyskutować i zastanawiać się nad tym, która butelka dla dziecka będzie lepsza. Okazuje się, że owszem kwestia ta jest istotna, ponieważ niewłaściwie dobrany smoczek może np. spowodować problemy przy karmieniu piersią, prowadzić do częstszych problemów brzuszkowych, a w późniejszym wieku nawet powodować problemy ze zgryzem. Warto zatem zadbać o to, aby smoczek był dynamiczny i antykolkowy oraz miał jak najbardziej zbliżony do kobiecej piersi kształt.
Ciekawą gamę butelek, które charakteryzują się wszystkimi tymi kwestiami są między innymi butelki Tommee Tippee.

Co szczególnie wyróżnia butelki Tommee Tippee na rynku akcesoriów dla dzieci?

Głównym wyróżnikiem butelek Tommee Tippee na rynku jest ich prosty, wygodny w użytkowaniu kształt oraz stosunkowo niska cena butelek. Z pewnością to przede wszystkim te dwie kwestie wpływają na ich ogromną popularność na rynku i powszechność użycia.