Plecaki dla dzieci i młodzieży w ksiegarnia.pwn.pl od lat są niezwykle popularne, przede wszystkim ze względu na wygodę, jaką oferują przy przenoszeniu książek i podręczników szkolnych. Wiele osób wybiera je jednak ze względu na funkcję ozdobną, jaką pełnią. Jakie są najmodniejsze plecaki młodzieżowe?

W kategorii plecaków młodzieżowych królują obecnie jasne, żywe kolory, często łączące się ze sobą w oryginalny sposób. Najpopularniejsze są bez wątpienia wzory geometryczne, ale pojawiają się również motywy kwiatowe czy popularny już od kilku lat motyw kosmosu. Jeśli chodzi o krój, dużą popularnością cieszą się plecaki vintage, najczęściej występujące w postaci materiałowego worka, wiązanego na górze za pomocą szelek i pasków.

undefined

W plecakach dla młodzieży często pojawiają się również różnorodne naszywki i przypinki, które w łatwy i oszczędny sposób potrafią całkowicie odmienić wygląd plecaka. Ponadto niezmiennie od kilkunastu lat wciąż niezwykle popularne są plecaki znanych marek, takich jak Adidas, Nike czy Puma. Stylizowane są one na plecaki sportowe i choć ich wygląd z reguły jest oszczędny i stosunkowo prosty, ich dużą zaletą jest wygoda, dzięki czemu w przyjemny sposób można nosić w nich nawet najcięższe przedmioty.