Tiny love to niezwykle popularna marka, która wypuściła na rynek cały szereg zabawek miękkich i przy tym rozwojowych dla niemowląt i dzieci małych.

JAKIE SĄ PRODUKTY TINY LOVE?

Ciekawe, oryginalne, kreatywne i przede wszystkim miękkie i kolorowe. Są to przedmioty niezwykle przyjazne dzieciom, dające się przytulić, jak również doskonale stymulujące rozwój maluszków.
Zabawki tiny love to nie tylko grundefinedające i wydające dźwięki maskotki, ale także karuzele zawieszane na łóżeczka czy na wózki, maty edukacyjne oraz leżaczki.

DLACZEGO PRODUKTY TE SĄ TAK WSTRZELONE W RYNEK?

Firma tiny love to izraelska firma, która przez lata badała rynek i dzięki odpowiedniemu poznaniu potrzeb małych dzieci, stworzyła całą swoją ofertę.
Propozycja firmy to cały szereg kolorowych i interaktywnych produktów, które dzwonią, szeleszczą, piszczą. Maty edukacyjne zmuszają dzieci do ruchu, do przemieszczania się w obrębie maty i do poszukiwania ciekawych zjawisk na takiej macie.
Leżaczki są stabilne, mają regulację swojego położenia i udekorowane są różnymi i ciekawymi maskotkami.

JAKIE SĄ TO ZABAWKI?

Są to przede wszystkim zabawki bardzo przyjazne dzieciom. W ofercie jest cały szereg pozytywek, projektorów, pałąków z maskotkami,. Maty edukacyjne i leżaczki rosną razem z naszymi pociechami, bowiem mogą być przystosowane do małych dzieci, jak i do nieco starszych.
Produkty firmy tiny love to także oferta przyjazna cenowo.